Naše poslání, pomoc a podpora

Dlouhá cesta - podpora rodičů a rodin po ztrátě dítěte. 

Jsou nás desítky, stovky, tisíce. Rodiče, kterým odešlo dítě z tohoto světa dříve, než stačilo dospět a zestárnout. Někdy nečekaně a rychle, jako blesk z čistého nebe. Někdy pomalu a pozvolna, po dlouhé a těžké nemoci. 

Naším posláním je pomáhat rodičům, kterým zemřelo dítě v jakémkoli věku a z jakékoli příčiny. Naše pomoc je přístupná i všem ostatním členům rodiny. Zároveň podporujeme osvětu laické i odborné veřejnosti v tématu péče o pozůstalé rodiny.

Naše pomoc a podpora je bezplatná. Je dostupná v jakémkoli časovém horizontu od ztráty dítěte.

V letech 2018 - 2021 probíhal projekt Vědomý zármutek jako cesta k uzdravení a růstu, který byl podpořen z finančních prostředků Evropského sociálního fondu. Projekt byl založen na propojení profesionální pomoci a možnosti vzájemného setkávání a sdílení lidí, kteří mají podobnou životní zkušenost. 

 

 


Láskyplné vzpomínky

Sdílíme vzpomínky na naše děti. Přes formulář níže můžete zaslat ke sdílení i Vaši vzpomínku -  vzpomínkový text, příběh a fotografii. Vzpomínka bude po kontrole zveřejněna během jednoho týdne. 

Upozornění pro rodiče dětí do 1 roku: Láskyplná vzpomínka na děti do 1 roku bude zobrazena na stránkách Prázdná kolébka.

 

Přidat vaši vzpomínku


Podpořte nás

Jak nás můžete podpořit?

S vděčností příjmáme jakoukoli finanční podporu, kterou lze poskytnout jednorázovým či pravidelně se opakujícím finančním příspěvkem.

Podpořit nás můžete i vaším členstvím.

Nakupujete-li často přes internet, zaregistrujte se na portále GIVT.cz a podpořte nás svými nákupy, za které neplatíte více.

Děkujeme!

 
 

Aktuality

ZAPALME SVÍČKU

Newsletter pro členy Dlouhé cesty

Nové vedení Dlouhé cesty

Svépomocná setkání

KNÍŽKA HAIKU NA DLOUHÉ CESTĚ

Více aktualit


Dlouhodobí partneři

Město Čelákovice Nadace J&T AVAST Nadační fond Stašových Tesco