Naše poslání, pomoc a podpora

Dlouhá cesta - podpora rodičů a rodin po ztrátě dítěte. 

Jsou nás desítky, stovky, tisíce. Rodiče, kterým odešlo dítě z tohoto světa dříve, než stačilo dospět a zestárnout. Někdy nečekaně a rychle, jako blesk z čistého nebe. Někdy pomalu a pozvolna, po dlouhé a těžké nemoci. 

Naším posláním je pomáhat rodičům, kterým zemřelo dítě v jakémkoli věku a z jakékoli příčiny. Naše pomoc je přístupná i všem ostatním členům rodiny. Zároveň podporujeme osvětu laické i odborné veřejnosti v tématu péče o pozůstalé rodiny.

Naše pomoc a podpora je bezplatná. Je dostupná v jakémkoli časovém horizontu od ztráty dítěte.

V letech 2018 - 2021 probíhal projekt Vědomý zármutek jako cesta k uzdravení a růstu, který byl podpořen z finančních prostředků Evropského sociálního fondu. Projekt byl založen na propojení profesionální pomoci a možnosti vzájemného setkávání a sdílení lidí, kteří mají podobnou životní zkušenost. 

 

 


Podpořte nás

Jak nás můžete podpořit?

S vděčností příjmáme jakoukoli finanční podporu, kterou lze poskytnout jednorázovým či pravidelně se opakujícím finančním příspěvkem.

Podpořit nás můžete i vaším členstvím.

Nakupujete-li často přes internet, zaregistrujte se na portále GIVT.cz a podpořte nás svými nákupy, za které neplatíte více.

Děkujeme!

 
 

Aktuality

Přihlašování na tábor spuštěno

Svépomocná setkání I. pol. 2023

Více aktualit


Dlouhodobí partneři

Město Čelákovice Nadace J&T AVAST Nadační fond Stašových Tesco