Lenka Kordulová

*10.05.1996 †19.11.2013

Byla jsi mladá, krásná a celý život jsi měla před sebou a přece ses rozhodla odejít z tohoto světa. Nám zůstaly jen vzpomínky, smutek, bolest a prázdnota v srdci.

Můžeme jen věřit, že tě Bůh vzal k sobě a jednou se spolu zase sejdeme. Do té doby se za tebe budeme modlit, zapalovat ti svíčky na tvém hrobě a stále vzpomínat.  

Vzpomínají maminka, tatínek a bráška

Moje milá Leničko, již jsou tomu čtyři roky, co jsi večer odešla z domu s tím, že si ješte musíš něco zařídit. Kdybychom jen tušili, co se chystáš udělat, věř, že bysme ti v tom chtěli zabránit. Tys to věděla, a proto jsi udělala všechno proto, aby na tobě nikdo, kdo se s tebou ten den sešel a s kým ty ses takto loučila, nic nepoznal. Když jsem tě pak šla hledat, taky jsem vůbec netušila, že to, co sis chtěla vyřídit, bylo dobrovolně ukončit svůj velmi mladý život. Měla jsi už dlouho zdravotní problémy a doktoři nemohli zjistit příčinu tvých potíží, a tak ses rozhodla to vše skončit.

Čím delší dobu od tvé smrti to je, tím víc mi chybíš. Teď už jen doufám, že se jednou znovu setkáme. Do té doby budu věřit, že teď už je ti dobře a jsi znovu ta šťastná a veselá holčička, kterou jsme všichni milovali.

Stále jsi a budeš v našich srdcích a vzpomínkách.

Maminka, tatínek a bráška Petr